October 2018

ORDER LAYOUT

14. october 2018 at 9:27 | ©women-daily

♥ Na layoutu ani bonuskách nesmíš nic měnit, předělávat, mazat zdroj nebo cokoliv jiného. Pokud chceš na layoutu něco změnit, máš možnost mi to napsat, ale po nastavení nic neměním!
♥ Do menu napíšeš, že jsem ti layout vytvořila
♥ Bonusky můžeš používat pouze po dobu, co je layout nastavený (předem se můžeme dohodnout jinak, ale musíte mi to oznámit)
♥ Bonusky vám udělám, až potom co je layout nastavený, abych je nedělala zbytečně, kdyby jste layout nechtěli nebo na něm chtěli něco upravit
♥ Pokud layout chtít nebudete, jsem ochotna udělat ještě jednu verzi, ale posouváte se na konec objednávky
♥ Žádné kousky layoutu (ani bonusky) nesmíš používat na jiný blog nebo na tvojí grafiku s vyjímkou loga, které si můžeš přidat na grafiku (ale stále platí, že pouze po dobu kdy je layout nastavený pokud se nedomluvíme jinak)
♥ Layout musíte mít na blogu aspoň 3 týdny
POSÍLEJTE MI JEN CELÉ GALERIE/SLOŽKY S KVALITNÍMI FOTKAMI!! (můžete mi napsat, že fotky necháte na mě, ale neposílejte mi samostatné fotky nebo google)
♥ Snažte se do objednávky vypsat co nejvíce věcí, až mám s čím pracovat
DO OBJEDNÁVKY MI MUSÍTE NAPSAT TEXTY (pokud někde uvidím "tak jak to mám teď" apod. tak objednávku rovnou mažu)
Layout nastavuji já, takže mi budete muset zaslat své heslo


I´M BACK??

2. october 2018 at 10:07 | ©women-daily |  site news

Po dlouhé době vítejte zpět na tomto blogu. Ani nevím jestli se mám smát nebo brečet při tom co píšu další omluvu, že jsem na blogu nebyla :D Nechci ani moc okecát proč jsem tu nebyla apod. protože každý to známe...jednoduše jsem se rozhodla, že se zkusím naposledy vrátit a uvidíme jestli mi to vydrží. Pokud ne tak to tu definitivně zabalím a pokud ano tak si zatleskám :D
Přemýšlela jsem na jaký blog se vrátit a rozhodla jsem se pro tento a men-daily, protože jsou prostě tak nějak propojené a nechci se vzdát ani jednoho z nich. Pokud se někdo ptá co bude s pastelcolors nebo mojí grafikou obecně (pochybuju, ale okay :D) tak postupně objednávky přesunu sem a budu dělat i wardrobe pokud by to někoho zajímalo :) (opět pochybuju :D)
Upřímně doufám, že toto mi už konečně vydrží, ale to ukáže jen čas :D